• 1
  • 2
  • 3

Spokojnych i Radosnych Świąt!

Z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia pragniemy z całego serca złożyć Wszystkim życzenia radosnych i spokojnych świąt, niech Wigilia będzie nie tylko okresem radości, ale również czasem zadumy nad tym co minęło i nad tym co jeszcze nas czeka.

Dlatego też życzymy dużo wiary, optymizmu i pogody ducha, aby nadchodzący nowy Rok przyniósł same szczęśliwe dni.

Serdecznie dziękujemy również wszystkim naszym darczyńcom za okazaną pomoc w 2013 roku. May nadzieję, że współpraca w przyszłym roku będzie równie owocna, jak nie lepsza.

Wigilia to czas radości, chwil spędzonych wspólnie z rodziną a także czas prezentów. Każdy z nas chce dać swoim najbliższym prezent idealny, taki również chce dostać, coś podarowanego od serca, coś wyjątkowego i niesamowitego. W tym miejscu chcemy do Państwa apelować o rozwagę podczas świątecznego szaleństwa. Wiele ludzi wybiera na prezent zwierzątko- uroczego pieska z ogromną kokardą na szyi, przesłodkiego kotka z dzwoneczkiem na obróżce albo rozczulającego kłapouchego króliczka... To jednak nie jest dobry pomysł, zwłaszcza jeśli prezent jest przeznaczony dla dziecka. Żywa istota jest zobowiązaniem na kilka bądź nawet kilkanaście lat! Pamiętajmy o tym. Dzieci szybko nudzą się zabawkami, a psa czy kota nie da się rzucić w kąt z resztą niechcianych czy popsutych zabawek. Pozostawienie zwierzaka w schronisku, bądź co gorsza w lesie czy na ulicy nie jest żadnym rozwiązaniem... Dlatego bardzo prosimy o poważne przemyślenie "żywego prezentu".

 

Współpracują z nami