• 1
  • 2
  • 3

Kotka z lasu...

Ok. 3 miesięczna koteczka pilnie szuka domu!!!! Kilka dni temu w lesie przy ul. Wieczorka znaleziono małego, ledwo żywego kotka... Ta cudna srebrno- biała istotka była ogromnie wychudzona i wyziębiona.

Teraz powoli przybiera na masie i pomimo tego, iż w swoim króciutkim życiu została okropnie potraktowana przez człowieka, coraz ufniej patrzy na ludzi swoimi boskimi zielonymi oczkami. Odzyskała już na tyle siły, żeby jak każdy młody kotek móc się pobawić i pobrykać. Polubiła drapanie po brzuszku i za uszkiem, widać, że wyrośnie na prawdziwego pieszczocha. Kotka załatwia się do kuwety, nie niszczy mebli (korzysta tylko i wyłącznie z drapaka, fotele i kanapy nie są w jej guście, co jest naprawdę dużym plusem!).

W chwili obecnej kotka przebywa w domu tymczasowym, jednak ze względu na nasilającą się alergię opiekunki, szybko musi znaleźć nowy dom!

Potrzebuje kochającego i empatycznego opiekuna, któremu nie znudzi się po paru miesiącach. Gdyby znowu miała wylądować niechciana w lesie, raczej trzeci raz człowiekowi by nie zaufała...

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numerem tel: 505-877-227  lub  508-241-539 w sprawie zdjęć prosimy o kontakt mailowy ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )


Jako Towarzystwo chętnie pomożemy w zorganizowaniu wyprawki dla kotka!!!!

Współpracują z nami