• 1
  • 2
  • 3

Spotkanie z przedszkolakami

Przedszkole nr 26 w Kędzierzynie- Koźlu zorganizowało dla naszego Stowarzyszenia zbiórkę karmy. W podziękowaniu zorganizowaliśmy dla tych wspaniałych dzieciaków krótką pogadankę, na której zjawił się również uroczy przedstawiciel "czterech łap".

 

Podczas pogadanki chcieliśmy przybliżyć młodym ludziom, na czym polega odpowiedzialność i opieka nad zwierzętami. Jak się okazało, przedszkolaki doskonale znają potrzeby zwierząt domowych, mają świadomość, że to nasi najlepsi przyjaciele, że zawsze się z nami pobawią, wysłuchają i na swój sposób okażą zrozumienie. Gościem specjalnym w przedszkolu była suczka Bella, która zaskarbiła sobie sympatię wszystkich maluchów. Rozmowa o zwierzętach to jedno, a fizyczny kontakt z kochanym futrzakiem to zupełnie co innego, dlatego dzieciaki mogły pobawić się z psiakiem, a także poczęstować ją smakołykami. 

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich przedszkolaków, dziękujemy za poświęconą nam uwagę, czynny udział w spotkaniu, a przede wszystkim, za zebraną karmę, która przyda się zwierzakom szczególnie teraz, gdy zbliża się zima.

W imieniu suczki Belci dziękujemy za prezent- smakołyk, była nim naprawdę zachwycona!

Mamy nadzieję, że już niedługo znowu będziemy mogli odwiedzić przedszkolaków i w tak fantastycznym gronie porozmawiać o zwierzakach.

 

 

 

 

Współpracują z nami