• 1
  • 2
  • 3

Oświadczenie

 W związku z wieloma interwencjami i pytaniami kierowanymi do Prezesa naszego Towarzystwa dotyczącymi prowadzonych przez bliżej nie określone prywatne osoby licznych zbiórek karmy dla zwierząt i środków pieniężnych, w instytucjach, placówkach handlowych, szkołach, przedszkolach, wśród osób prywatnych sugerując, że są robione za zgodą i wiedzą organizacji opiekujących się zwierzętami, oświadczamy, że TPOZ nie upoważniło nikogo do takich czynności.

 

Jest to działanie na szkodę dobrego imienia organizacji, a czynności te są wykonywane bez wiedzy i zgody naszego Towarzystwa. Nie mamy żadnego wpływu na rozdysponowanie tak pozyskiwanej karmy, na jej ewidencję, nie mamy wiedzy gdzie jest przeznaczana.

Nasze Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt i Opieki nad Zwierzętami zawsze bardzo liczy na Państwa pomoc, dzięki niej duża grupa społecznych opiekunów bezdomnych, wolno żyjących kotów w naszym Mieście o niskich dochodach może je dokarmiać, co szczególnie ważne jest w zimie. Leczymy i dokarmiamy zwierzęta.

Wszelkie Państwa wpłaty są ewidencjonowane na koncie bankowym Towarzystwa. Środki pieniężne ze zbiórek publicznych zgłaszane protokolarnie do Urzędu Miasta, co wynika z zezwolenia na prowadzenie tych zbiórek na podstawie wydanej dla nas jako organizacji TPOZ decyzji Prezydenta Miasta, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. Karma dla zwierząt, koce otrzymane od Państwa są ściśle ewidencjonowane. Rozdysponowanie karmy następuje na podstawie decyzji Zarządu. Karma wpisywana jest do kartotek osób, które wspomagamy a które osobiście potwierdzają jej odbiór.

Prosimy i liczymy na pomoc od Państwa dla zwierząt, bo po to jesteśmy, by im dzięki Państwu pomagać.

Prosimy, jeżeli podejmiecie Państwo decyzję o wsparciu nas karmą lub w innej formie o zawiadomienie Prezesa Towarzystwa Stanisławę Bisagę- Jezior, która w imieniu Zarządu prowadzi wszelkie uzgodnienia w sprawie, tel. kontaktowy Towarzystwa: 505 877 227, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zarząd i Komisja Rewizyjna TPOZ

Współpracują z nami