• 1
  • 2
  • 3

Zostań członkiem TPOZ

•    Członek zwyczajny

Jeżeli jesteś osobą, której los zwierząt nie jest obojętny i już pomagasz lub dopiero chciałbyś zacząć to czynić, lecz jak dotąd nie zdecydowałeś się działać w zorganizowanej grupie, to gorąco zapraszamy Cię do naszego grona.
Bardzo potrzebujemy aktywnych ludzi chętnych do pomocy. Każdy ma jakieś umiejętności i preferencje, dlatego też w naszym Towarzystwie to Ty sam decydujesz w czym czujesz się najlepiej i na czym będzie polegała Twoja pomoc. Dla nas ważna jest każda osoba z inicjatywą, ponieważ im jest nas więcej, tym możemy działać w bardziej widoczny i różnorodny sposób, a przez to pomóc większej liczbie potrzebujących zwierząt.

Aby zostać członkiem TPOZ należy mieć ukończone 16 lat, zadeklarować gotowość przestrzegania i realizacji statutowych celów Towarzystwa oraz opłacania składki członkowskiej w wysokości 2,00 zł miesięcznie. Składkę można opłacać na okresy dłuższe niż miesiąc. Jeśli Twoja sytuacja materialna jest trudna możesz zwrócić się do Zarządu z prośbą o zwolnienie z opłacania składki.

Wypełnioną i podpisaną deklarację członkowską można:
−    złożyć w siedzibie Towarzystwa w Kędzierzynie przy ul. Grunwaldzkiej 31,
−    przesłać pocztą,
−    zeskanować i przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Wzór deklaracji członkowskiej TPOZ możesz pobrać tutaj.

Członkowie naszego Towarzystwa mogą być równocześnie członkami innych organizacji prozwierzęcych, ponieważ uważamy, że nieważne jest to gdzie pomagasz, lecz to, iż w ogóle to czynisz.


•    Członek wspierający

Członkiem wspierającym może zostać osoba fizyczna, prawna lub instytucja działająca za pośrednictwem swego przedstawiciela poprzez działania własne, wkład materialny lub rzeczowy, bądź inne formy pomocy realizacji statutowych celów Towarzystwa i przyczyniające się do jego rozwoju. Członek wspierający, w odróżnieniu od członka zwyczajnego, nie posiada czynnego i biernego prawa wyborczego.
Jeśli chciałbyś zostać członkiem wspierającym czekamy na pisemną deklarację określającą formy pomocy lub wysokość świadczeń na rzecz TPOZ.

Współpracują z nami